کنسرت پاییزه گروه ای‌پینک در ژاپن

کنسرت پاییزه گروه ای‌پینک در ژاپن

ای پینک (کره‌ای: 에이핑크، ژاپنی: エーピンク; همچنین نوشته می‌شود: A Pink) یک گروه خواننده در کره جنوبی است که در ۱۹ آوریل ۲۰۱۱ زیر نظر کمپانی کیوب شکل گرفت[۱][۲] (اکنون این گروه در کمپانی پلن ای فعالیت می‌کند). اعضای این گروه: پارک چورونگ (لیدر گروه)، یون بومی، سون نایون، کیم نامجو، جانگ اینجی و اوه هایونگ هستند. هونگ یوک یانگ عضو سابق ای پینک بود که در آوریل ٢۰۱٣ برای تمرکز در درس‌هایش گروه را ترک کرد.

در ۱۳ آوریل سال ۲۰۱۱ تیزرهایی از گروه منتشر شد که نظرها را به خود جلب کرد و بعد از آن در ۱۹ آوریل اولین مینی آلبوم آن‌ها با نام Seven Springs of Apink منتشر شد و موزیک ویدئو این آلبوم با نام Mollayo با عنوان انگلیسی I Don’t know مورد توجه قرار گرفت[۳]. این گروه به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرد و عنوان پینک پاندا (Pink Panda) را برای باشگاه طرفدارانش انتخاب کرد. در ۲۲ نوامبر همان سال با دومین مینی آلبوم خود به نام Snow Pink بازگشتند[۴] و بعد از آن در یک مراسم خیریه اعضای گروه لوازم شخصی خود را به حراج گذاشتند و به نیازمندان کمک کردند. در ۲۹ نوامبر ۲۰۱۱ جایزه بهترین گروه جدید دختر را در جشنواره MAMA از آن خود کردند.

در ۱۳ مارچ ۲۰۱۲ اینجی با یوسئوب عضو گروه بیست آهنگی به نام Love day منتشر کردند. ۳ ژانویه ۲۰۱۳ اینجی با Hyunseung عضو بیست آهنگ دیگری منتشر کردند و بعد از آن موزیک ویدئو مشترک ای پینک و بیست به نام Oh My Baby منتشر شد و ای پینک و سایر گروه‌های کمپانی کیوب (بیست و ۴Minute) در هنگ کنگ چند اجرا داشتند. ۲۳ آوریل همان سال یوک یانگ اعلام کرد از گروه جدا خواهد شد تا روی درسش تمرکز کند و کمپانی نیز وعده داد گروه با یک عضو جایگزین باز خواهد گشت که این اتفاق نیفتاد و ای پینک با شش عضو به کارش ادامه داد.

۵ ژوئیه۲۰۱۳ این گروه با همان ۶ عضو با آلبوم Secret Garden بازگشتند[۵]، آلبومی که سر آغاز رشد و پیشرفت آن‌ها شد. دو موزیک ویدئو منتشر شده از این آلبوم با نام‌های NoNoNo و U You بسیار مورد استقبال قرار گرفت و جوایز بسیار زیادی را در جشنواره‌های متعدد از آن خود کرد. آن‌ها اولین جلسه رسمی خود با طرفدارانشان را در کره جنوبی، تایوان و سنگاپور برگزار کردند و موفق شدند در جشنواره MAMA سال ۲۰۱۳ جایزه نسل بعدی ستاره جهانی را دریافت کنند. ای پینک با گروه گیرلز دی (Girls Day) هم چند کنسرت مشترک داشتند.

در ۹ ژانویه ۲۰۱۴ با آهنگ Good morning baby از طرفدارانشان به خاطر حمایتشان تشکر کردند. در۱۴ مارچ ۲۰۱۴ به عنوان سفیران روابط عمومی از طرف اداره نیروی انسانی نظامی منصوب شدند. ۳۱ مارچ با مینی آلبوم Pink Blossom بازگشتند و آهنگ Mr.Chu از این آلبوم به محض انتشار در صدر چارت‌ها قرار گرفت[۶].

آلبوم Pink Luv ای پینک در ۱۸ نوامبر ۲۰۱۴ منتشر شد و موزیک ویدئو لاو (Luv) از این آلبوم جزو صد موزیک ویدئو پربازدید تاریخ کیپاپ قرار گرفت[۷]. در تاریخ ۱٩ آوریل ٢۰۱۵ گروه ای پینک به مناسبت چهارمین سالگردشان موزیک ویدئو Promise U را منتشر کردند. در ۱۶ ژوئیه ٢۰۱۵ هم آلبوم Pink Memory موزیک ویدئوهای Remember و Petal از این گروه منتشر شد.

دیجی بی برچسب‌ها,

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *